info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد (محله شمشیری، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین پمپ بنزین 120 مولوی ناحیه غرب، کارواش بخار بوتان، ترکاش یدک، دفتر خدمات الکترونیک قضایی 93301011 و داروخانه شبانه روزی مرکزی مشیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد تهران، شهر تهران، محله شمشیری است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس درویش هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بوتان یافت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین اتحاد و رجبی
 • ایستگاه اتوبوس پرستش
  شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و فتح آبادی
 • ایستگاه اتوبوس سی متری جی
  شهيد بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
 • ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی
  شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و عسگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo