info
عکس ایستگاه اتوبوس ساسان
category

ایستگاه اتوبوس ساسان محله فتح - صنعتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساسان

ایستگاه اتوبوس ساسان (ایستگاه اتوبوس) در محله فتح - صنعتی تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند، ارداقی، متوسلیان (فتح) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله فتح - صنعتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آسانسور سنتر الماس و همچنین شرکت سهامی خاص ساسان (نوشابه ساسان)، باربری خیاط زاده مشهدی، شرکت لبنیات پاک، بانک کارآفرین شعبه مهرآباد جنوبی کد 159 و بالابر برسام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساسان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ساسان تهران است که در محله فتح - صنعتی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چهل و پنج متری زرند، ارداقی، متوسلیان (فتح) بروید. ایستگاه اتوبوس ساسان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی برتر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ساسان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساسان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد
  چهل و پنج متری زرند، بعد از عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی
  شمشیری، امام محمد باقر، بین صفری و عبداللهی
 • ایستگاه اتوبوس صابرین
  چهل و پنج متری زرند، گزل خو، بین تفرش و محمدیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساسان ندارد.
  neshan logo