info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب

ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مسجد سید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی علی قلی آقا و بازارچه علی قلی آقا و همچنین بریانی اعظم، پست مسجد سید، مهمانپذیر شهرزاد، لوازم قنادی حامد و دارالقران دوره اول قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تختی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان

ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله علی قلی آقا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مسجد سید قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تختی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی ممتاز واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله طیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  بلوار کاوه، بین اسدالهی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس
  مدرس، بین اخوان و بهداشت
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه نارون
  طالقانی، بین ریاحی و حاج زرگر باشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب ندارد.
  neshan logo