info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله سید خندان، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله سید خندان تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی نگاه و زغال و همچنین بوستان شریعتی (کوروش)، جایگاه اختصاصی 276 سولدوز، باشگاه سید خندان شرکت نفت، کم جا چوب و املاک بزرگ کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک تهران

در شهر تهران، محله سید خندان ، ایستگاه اتوبوس پارک تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، بین پیروز و کاوه بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پارامونت واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بی سیم
  شریعتی، بین قندی و اشراقی
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  شریعتی، بین گل سرخ و بیگدلی
 • ایستگاه اتوبوس ضرابخانه
  بزرگراه شهید همت، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
  neshan logo