info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه زندان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه زندان محله قصر، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه زندان

ایستگاه اتوبوس سه راه زندان (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر تهران و خیابان شهید جعفرزاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دنیای منقار کج ها، پیتزا مهدی، قهوه فروشی بن رو، آموزشگاه رانندگی صبا و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه زندان تهران

ایستگاه اتوبوس سه راه زندان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قصر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، شهید جعفرزاده واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه زندان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس دارکوب قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه زندان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملایری پور
  سهروردی جنوبی، ملایری پور
 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  سهروردی شمالی، بین خوشنودی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه مرودشت
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، مرودشت، نرسیده به صدرپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه زندان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه زندان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه زندان ندارد.
  neshan logo