info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین محله گجیل، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین

ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله گجیل تبریز و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گجیل تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه کاریکاتور تبریز (کارتون) و بازار بزرگ امت و همچنین گجیل قاپیسی، رستوران ایرانچی، نمایندگی اخوان، بانک قرض الحسنه مهر ایران و ساعت تایم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین تبریز

ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله گجیل پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جمهوری اسلامی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کهن قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایفل را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه فلسطین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه 4
  منجم
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 116ش
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد
  قره آغاج - قدس، بین کوی یاس و شهید مغفرتی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ)
  طالار، مسیر ویژه، بین صائب و باغ دربندی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی)
  قره آغاج - قدس، بین کوی یاس و شهید مغفرتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین ندارد.
  neshan logo