info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز محله دانش آموز، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز (ایستگاه اتوبوس) در محله دانش آموز مشهد و بلوار دانش آموز واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله دانش آموز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود دو آتیشه، شهر لنت، غذای آماده و کترینگ میرداماد، فروشگاه دزدگیر هوشمند سیمکارتل و کره کباب اسکندری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز مشهد است که در محله دانش آموز قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانش آموز، بین دانش آموز 21 و 23 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی ارس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  یوسف
  شنبه 21 مرداد ماه 1402

  در این محل خط ۲۰ توقف می‌کند، به‌طور میانگین هر ۳۰ دقیقه یکبار این خط به این ایستگاه سر می‌زند.(به نقل از سرشیفت خط ۲۰) ایستگاه محل نشستن ندارد، به دلیل همجواری با تقاطع معلم و دانشجو ترافیک عمدتا وجود دارد.

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه دانش آموز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 46
  بلوار آموزگار
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 44
  بلوار آموزگار، بین آموزگار 44 و آموزگار 46
 • ایستگاه اتوبوس دانشجو 15
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 45
  بلوار آموزگار
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 22
  بلوار دانش آموز، بلوار فرهنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 09 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 09 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش آموز ندارد.
  neshan logo