info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی محله کهندژ، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی

ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی (ایستگاه اتوبوس) در محله کهندژ اصفهان و خیابان مدرس نجفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کهندژ اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه ورزشی طلوع پارس، کبابی بابایی، فست فود ایرانی، بازرگانی آرتا صنعت برین و تعمیرگاه لباسشویی و یخچال پارس سرویس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله کهندژ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مدرس نجفی، بین زرنگار و بهشت واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای مدرس نجفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپاهان
  شهید صمدیه لباف، بین سپاهان و 37
 • ایستگاه اتوبوس مادی قمیش
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع گل نثار
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه جهاد
  جهاد، بین پهلوان و خرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس نجفی ندارد.
  neshan logo