info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان ائمه اطهار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سیزده آبان و همچنین نمایندگی ایران رادیاتور فروشگاه قائم، مسجد ائمه اطهار (ع)، پارک ائمه اطهار، سرای محله ابوذر و حسینیه بیت الحسن (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ابوذر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، ائمه اطهار، بین کریمشاهیان و برادران افراسیابی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام
  بلوار نبرد شمالی، تقاطع پاسدار گمنام
 • ایستگاه اتوبوس نسترن
  پیروزی، برادران افراسیابی، بین ارغوان و شهرام
 • ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی
  بزرگراه بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، ائمه اطهار، بین کریمشاهیان و برادران افراسیابی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo