info
عکس ایستگاه اتوبوس خیرات
category

ایستگاه اتوبوس خیرات محله زند، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیرات

ایستگاه اتوبوس خیرات (ایستگاه اتوبوس) در محله زند شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مسلمین و پاساژ شهر شب و همچنین سینما شیراز، بیمارستان ایران ناجا، کافی شاپ و سفره خانه سنتی ماهور، تابلوسازی ستایشگر و خدمات فنی مینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیرات شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس خیرات شیراز است که در محله زند قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند بروید. ایستگاه اتوبوس خیرات شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زندیه قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شوشتری
  بلوار استقلال، انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس نادر
  بلوار استقلال، نرسیده به انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه استقلال
  شوریده شیرازی، شوریده7، بلوار استقلال
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین بلوار دستغیب و لطفعلی خان 55
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیرات ندارد.
  neshan logo