info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان آب
category

ایستگاه اتوبوس سازمان آب محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان آب

ایستگاه اتوبوس سازمان آب (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه شیرینی وشکو، مدرسه ادب، لوازم ورزشی مجید ، آموزشگاه زبان دادمان و آتش نشانی ایستگاه 78 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب تهران

ایستگاه اتوبوس سازمان آب تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مشیریه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، اسکندری، بوعلی شرقی، بین سازمان آب و هنرستان واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سازمان آب تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی ارم قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سازمان آب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوزستان
  سازمان آب، تقاطع چهاردولی
 • ایستگاه اتوبوس البرز
  اسکندرلو، بین قائم آل محمد و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی
 • ایستگاه اتوبوس اسفند
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین مقیسه و شعبانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، بین پیری و کلهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان آب ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اسکندری، بوعلی شرقی، بین سازمان آب و هنرستان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo