info
عکس ایستگاه اتوبوس هلال احمر
category

ایستگاه اتوبوس هلال احمر محله شیشه گری - مقر، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هلال احمر

ایستگاه اتوبوس هلال احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و بلوار سیبویه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب الزهرا و بازارچه حاجی اصغر و همچنین جمعیت هلال احمر استان فارس، فروشگاه باطری مرکزی یوسفیان، کارواش سیبویه، سرای امید گلریز شیراز و دفتر اسناد رسمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس هلال احمر شیراز، شهر شیراز، محله شیشه گری - مقر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیبویه، بین جمعیت هلال احمر فارس و شهدای شیشه گری قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هلال احمر شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلال احمر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور
  بلوار ارتش، بین غیور و پیمان
 • ایستگاه اتوبوس زینت الملوک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین شیخ روزبهان و لطفعلی خان 27
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان
  بلوار ارتش، بین پیمان و صدق گو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلال احمر ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار سیبویه، بین جمعیت هلال احمر فارس و شهدای شیشه گری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo