info
عکس بانک دی
category

بانک دی محله شمشیری، تهران

درباره‌ی بانک دی

بانک دی (بانک) در محله شمشیری تهران و خیابان شمشیری واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بابی دونات، مرکز مخابرات ابوذر، کارواش ممتاز، مدرسه شهید نورایی و مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک دی تهران

بانک دی تهران در شهر تهران، محله شمشیری قرار دارد. یکی از بانک‌های محله شمشیری که مشتریان زیادی دارد، بانک دی تهران است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک آینده، بانک مسکن و بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی هستند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک دی تهران برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک دی تهران ایستگاه اتوبوس تفرش می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر به بانک دی تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک دی تهران را ببینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک دی واقع شده‌اند:

 • بانک آینده
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • بانک مسکن
  شمشیری، بین نوروزی و دانشگاه هوایی
 • بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی
  (5.0)
  شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، ندیم خواه
 • بانک سینا
  (4.0)
  شمشیری، بین مسیح خواه و مدد پور
 • بانک سپه
  (2.0)
  شمشیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک دی ندارد.
  neshan logo