عکس داروخانه دکتر برادران
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر برادران (محله نیاوران، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان

موقعیت داروخانه دکتر برادران در محله نیاوران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر برادران (داروخانه) در محله نیاوران تهران و خیابان سعیدی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک داروخانه در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهنگیان باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران و مرکز خرید نارون و همچنین کافه رستوران عمو هوشنگ، اتو خسروانی، زورق، رادیولوژی نیاوران و عمو هوشنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر برادران

داروخانه دکتر برادران در شهر تهران، محله نیاوران خیابان سعیدی قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان قرار دارد.

داروخانه دکتر برادران یکی از داروخانه‌های خوب محله نیاوران است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر مینا نگین، داروخانه دکترمرجان رازقی و داروخانه دکتر فعله گری هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر برادران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس دیباجی در نزدیکی داروخانه دکتر برادران قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر برادران را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر برادران واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر مینا نگین
  حسن پور، یکم
 • داروخانه دکترمرجان رازقی
  لواسانی، بین صالحی و سرو
 • داروخانه دکتر فعله گری
  باهنر، بین پونک و بازدار
 • داروخانه دکتر طهماسیان
  (5.0)
  باهنر، رفیعی
 • داروخانه دکتر طلائیان
  (5.0)
  لواسانی، بازدار، بین فرهاد و ناهید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط master (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر برادران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر برادران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر برادران ندارد.
  neshan logo