info
عکس داروخانه دکتر برادران
category

داروخانه دکتر برادران محله نیاوران، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر برادران

داروخانه دکتر برادران (داروخانه) در محله نیاوران تهران و خیابان سعیدی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو داروخانه در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهنگیان باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران و مرکز خرید نارون و همچنین کافه رستوران عمو هوشنگ، اتو خسروانی، رادیولوژی نیاوران، زورق و مسجد حصار بوعلی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر برادران تهران

داروخانه دکتر برادران تهران در شهر تهران، محله نیاوران قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان قرار دارد.

داروخانه دکتر برادران تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله نیاوران است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکترمرجان رازقی، داروخانه دکتر مینا نگین و داروخانه دکتر طهماسیان هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر برادران تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس دیباجی در نزدیکی داروخانه دکتر برادران تهران قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر برادران تهران را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر برادران واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکترمرجان رازقی
  لواسانی، بین صالحی و بازدار
 • داروخانه دکتر مینا نگین
  (5.0)
  باهنر، جماران، حسن پور، یکم
 • داروخانه دکتر طهماسیان
  (5.0)
  باهنر، رفیعی، بین کیا و مسجد
 • داروخانه دکتر طلائیان
  (5.0)
  لواسانی، بازدار، بین فرهاد و ناهید
 • داروخانه دکتر فعله گری
  (5.0)
  باهنر، نرسیده به بازدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط master (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر برادران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر برادران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر برادران ندارد.
  neshan logo