info
عکس ایستگاه اتوبوس عبادت 19
category

ایستگاه اتوبوس عبادت 19 محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عبادت 19

ایستگاه اتوبوس عبادت 19 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان عبادت 22 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک بدنه اتومبیل حجت، محصولات فرهنگی شبکه 3، مسجد ابوالفضلی (ع) مهراباد، لوازم خانگی میرجلیلی و اغذیه لطفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عبادت 19 مشهد

ایستگاه اتوبوس عبادت 19 مشهد در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، مهر آباد 6 - عبادت، عبادت 22 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس عبادت 19 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی توربین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عبادت 19 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عبادت 19 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20
  بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و مهرآباد 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عبادت 19 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عبادت 19 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عبادت 19 ندارد.
  neshan logo