عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد (محله بلورسازی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، برادران حسنی، بین شعبان خو و قاسم زاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد در محله بلورسازی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان برادران حسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ امام زمان (ع) و همچنین خانه فرهنگ سلمان فارسی، فروشگاه سقف کاذب سورانی، مسجد فاطمیه، حسینیه انصار العباس (ع) و قنادی خانه پدربزرگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مسجد است که در محله بلورسازی خیابان برادران حسنی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در برادران حسنی، بین شعبان خو و قاسم زاده قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس میثم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، برادران حسنی، بین شعبان خو و قاسم زاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر بانو
  بزرگراه یارجانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه 8 متری
  ابوذر، بین رزاقی و اسدی
 • ایستگاه اتوبوس هشت متری
  ابوذر، بین رزاقی و اسدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo