info
عکس ایستگاه اتوبوس ساپکو
category

ایستگاه اتوبوس ساپکو محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساپکو

ایستگاه اتوبوس ساپکو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار خودرو چیتگر و همچنین شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو)، شرکت آزمایش و تحقیقات قطعات و مجموعه های خودرو، سالن همایش‌های ساپکو، بانک سینا و عینک آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساپکو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ساپکو تهران، شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ساپکو تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ایران خودرو قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ساپکو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساپکو واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساپکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساپکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساپکو ندارد.
neshan logo