info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 محله آیت الله کاشانی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49

ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 (ایستگاه اتوبوس) در محله آیت الله کاشانی مشهد و خیابان آیت الله عبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آیت الله کاشانی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی سنجش، کلینیک دامپزشکی شفا رشد، دفتر کفالت 520 اتباع، فست فود بهشت و ایران خودرو افشاررضایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 مشهد

ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله آیت الله کاشانی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی، بین عبادی 47 و 49 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس همافر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 11 دی ماه 1402

  بدون دستگاه شارژ من کارت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله عبادی 49 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن
  بلوار شهید کامیاب، پارکینگ راه آهن
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله کاشانی 35
  (5.0)
  شهید محسن کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 49 ندارد.
  neshan logo