info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم
category

ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم محله بهارانچی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم

ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارانچی اصفهان و خیابان آتشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارانچی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین سعادت، پوشاک خانواده زیتون، مجتمع اجرای احکام شورای حل اختلاف اصفهان، فست فود زنجیره ای کارمانو و تعویض روغنی المهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم اصفهان در شهر اصفهان، محله بهارانچی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آتشگاه، بین علی جعفری و گلزار شهدا واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی سرویس مدرسه گل جوی سپاهان واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد نبی اکرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد نبی اکرم ندارد.
  neshan logo