info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین فروشگاه سفینه، هایپر جامینو، مدیران خودرو فلاحی شعبه 3، نمایندگی باطری توانگر و پیرایش زعیم قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش حمیدیا

آدرس فروشگاه افق کوروش حمیدیا، شهر حمیدیا، محله رحمت آباد پایین و است. فروشگاه افق کوروش حمیدیا یکی از فروشگاه‌های خوب محله رحمت آباد پایین به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند اتکا، فروشگاه ستاره شهر 3 و فروشگاه رفاه پاسداران قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش حمیدیا برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش حمیدیا مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ریحان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه افق کوروش حمیدیا مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه افق کوروش حمیدیا دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • اتکا
  بلوار جهاد، بین دشتی پانزدهم و دشتی سیزدهم
 • فروشگاه ستاره شهر 3
  بلوار پاسداران، پاسداران 20
 • فروشگاه رفاه پاسداران
  (4.0)
  بلوار پاسداران، استادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo