info
عکس فروشگاه رفاه پاسداران
category

فروشگاه رفاه پاسداران (محله پاسداران، یزد)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه رفاه پاسداران

موقعیت فروشگاه رفاه پاسداران در محله پاسداران یزد را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه رفاه پاسداران (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله پاسداران یزد و خیابان استادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین خانه گیتار یزد، رستوران شهید فروزان صادق، کتابفروشی و لوازم التحریر ام ابیها، مرکز سوغات شیراز و دوچرخه و ماشین شارژی آریا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه رفاه پاسداران

آدرس فروشگاه رفاه پاسداران، شهر یزد، محله پاسداران و خیابان استادی است. فروشگاه رفاه پاسداران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله پاسداران به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه افق کوروش، فروشگاه افق کورش 5524 و اتکا در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه رفاه پاسداران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه رفاه پاسداران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مرکز تجاری صدف قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه رفاه پاسداران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه رفاه پاسداران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه رفاه پاسداران واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 28 و 30
 • فروشگاه افق کورش 5524
  بلوار شهید قندی، نرسیده به کاج چهارم
 • اتکا
  بلوار جهاد، بین دشتی پانزدهم و دشتی سیزدهم
 • فروشگاه ستاره شهر 3
  بلوار پاسداران، کوچه 20
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رفاه پاسداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رفاه پاسداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رفاه پاسداران ندارد.
  location استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار پاسداران، استادی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه رفاه پاسداران

  شنبه 09:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 22:00
  دوشنبه 09:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 22:00
  چهارشنبه 09:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 22:00
  جمعه 09:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo