info
عکس ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت
category

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت محله بهار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تهران و خیابان بهار جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و کافه پرگار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت تهران

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت تهران در شهر تهران، محله بهار و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به انقلاب اسلامی، بهار جنوبی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیچ شمیران م رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران
  بهارستان، بین شهید صیادخدایی و استقلال
 • ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی
  قرنی، علوی
 • ایستگاه اتوبوس دروازه شمیران
  بهارستان، بین استقلال و جلایی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت ندارد.
  neshan logo