عکس ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت (محله بهار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، انقلاب اسلامی، بهار جنوبی، بعد از نیلوفر

موقعیت ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت در محله بهار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تهران و خیابان بهار جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و کافه پرگار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت در شهر تهران، محله بهار و خیابان بهار جنوبی قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، انقلاب اسلامی، بهار جنوبی، بعد از نیلوفر بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دروازه شميران قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، انقلاب اسلامی، بهار جنوبی، بعد از نیلوفر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیچ شمیران م رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران
  ابن سینا، بین شهید صیادخدایی و استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت ندارد.
  neshan logo