info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مفتح
category

ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مفتح

ایستگاه اتوبوس شهید مفتح (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ملک شهر اصفهان و همچنین بیمه ایران میرعلایی ، ایستگاه اتوبوس شهید مفتح، مرغ بریان آتشکده، پلیس + 10 و ایستگاه مترو مفتح قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان، شهر اصفهان، محله بهرام آباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بهارستان غربی، بین فردوسی و 30 بروید. ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو مفتح نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس اروند قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مفتح

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمد
  سه شنبه 11 مهر ماه 1402

  خوبه مترو هست


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
  بهارستان غربی، بین امین و بهاره
 • ایستگاه اتوبوس بهاران
  امین، بین رسول و ساحل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مفتح ندارد.
  neshan logo