info
عکس ایستگاه اتوبوس اشرفی
category

ایستگاه اتوبوس اشرفی (محله صادقیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشرفی

ایستگاه اتوبوس اشرفی (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا و برج گلدیس و همچنین مرکز بهداشت درمانگاه شهرداری منطقه 5، پمپ بنزین پتران کد 278، موسسه حقوقی بینش، آژانس مسافرتی الفبای سفر پارسیان و کافه رستوران باران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس اشرفی تهران است که در محله صادقیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اشرفی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو تهران (صادقيه) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس احسان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اشرفی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشرفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان غربی
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، بین بوستان دوم و بوستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین عرب حسینی و مرزداران
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه جناح، گلاب، بین چوب تراش و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   kooshazamir
   جمعه 24 دی ماه 1400

   دقت کنید که روزهای جمعه مبلغ ۳۰۰۰ تومان از حساب کارتِ شما کسر می‌گردد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفی ندارد.
  neshan logo