info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید برکپور
category

ایستگاه اتوبوس شهید برکپور محله نیروی هوایی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید برکپور

ایستگاه اتوبوس شهید برکپور (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار شهید کشوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهمن، کافه بایک، آتش نشانی ایستگاه 26، سوپر مارکت رضا و ایستگاه اتوبوس خیابان بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید برکپور مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید برکپور مشهد در شهر مشهد، محله نیروی هوایی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، فکوری 23، بلوار شهید کشوری قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید برکپور مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی کوهسر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید برکپور مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید برکپور

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 06 تیر ماه 1402

  خط ۹۶ ایستگاه آدمو میگیره نیم ساعت نیومده

  4

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید برکپور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهاران 14
  بلوار شهید فکوری، فکوری 45، بهاران 3
 • ایستگاه اتوبوس خیابان پرواز
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 62
 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 06 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید برکپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید برکپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید برکپور ندارد.
  neshan logo