info
عکس بانک ملی سرای حاج حسن
category

بانک ملی سرای حاج حسن محله بازار تهران، تهران

درباره‌ی بانک ملی سرای حاج حسن

بانک ملی سرای حاج حسن (بانک) در محله بازار تهران تهران و خیابان درویشی واقع شده است. این مکان یکی از پنجاه و پنج بانک در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه کتاب آرایی ملک و بازار بزرگ تهران و همچنین عطر لیلیوم، سرای مشیر خلوت، شرکت تولیدی شال و روسری مقدم، مسجد حاج سید عزیزالله و رستوران حاج محمود قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی سرای حاج حسن تهران

بانک ملی سرای حاج حسن تهران در شهر تهران، محله بازار تهران قرار دارد. یکی از بانک‌های خوب محله بازار تهران، بانک ملی سرای حاج حسن تهران است. بانک تجارت شعبه امین السلطان کد ۸۴، بانک صادرات چهارراه مولوی کد 389 و بانک صادرات از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملی سرای حاج حسن تهران برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه مترو میدان محمدیه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملی سرای حاج حسن تهران ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی ابوذر می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. به یاد داشته باشید اگر به بانک ملی سرای حاج حسن تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملی سرای حاج حسن تهران در ادامه برای شما قرار داده شده است. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی سرای حاج حسن واقع شده‌اند:

 • بانک تجارت شعبه امین السلطان کد ۸۴
  صاحب جمع، بین اردستانی و امین السلطان
 • بانک صادرات چهارراه مولوی کد 389
  مولوی، بین سعدی و کریمی
 • بانک صادرات
  مصطفی خمینی، بین مرادی و زمردی
 • بانک صادرات ایران
  خیام، میدان محمدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر علی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی سرای حاج حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی سرای حاج حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی سرای حاج حسن ندارد.
  location استان تهران، تهران، ناصر خسرو، 15 خرداد، بازار بزازها، درویشی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملی سرای حاج حسن

  شنبه 07:00 تا 01:30
  یک‌شنبه 07:00 تا 01:30
  دوشنبه 07:00 تا 01:30
  سه‌شنبه 07:00 تا 01:30
  چهارشنبه 07:00 تا 01:30
  پنج‌شنبه 07:00 تا 01:30
  جمعه 07:00 تا 01:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo