عکس ایستگاه اتوبوس دانشسرا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دانشسرا (محله ایرانشهر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، تقاطع واحدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دانشسرا در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دانشسرا (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین کافه قنادی اوریانت، هتل مارلیک تهران، دانشگاه خوارزمی، گالری هنری آب انبار و سوهان محمد سیما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشسرا

ایستگاه اتوبوس دانشسرا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ایرانشهر خیابان مفتح جنوبی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مفتح جنوبی، تقاطع واحدی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشسرا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو فردوسی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس شبانه روزی جهان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشسرا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، تقاطع واحدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشسرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نامجو
  مفتح جنوبی، بین تور و طهمورث
 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  قرنی، بین دژن و جوادی
 • ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه
  سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  مفتح جنوبی، نامدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشسرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشسرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشسرا ندارد.
  neshan logo