info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85
category

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 محله نیروی هوایی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار هاشمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام هاشمیه و مرکز خرید و مجتمع فرهنگی تفریحی کوه‌سر و همچنین رستوران VIP سی سی، داروخانه دکتر رجایی، کوه سر مال، کافه آلونک و زمین تنیس کوهسر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 مشهد

در شهر مشهد، محله نیروی هوایی ، ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 85 و 83/2 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس تیز پرواز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Mahdiyar
  یکشنبه 12 شهریور ماه 1402

  اتوبوس ها باخط فاصله طولانی میان...

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمیه 85 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65
  بلوار هاشمیه، تقاطع بلوار شهید کشوری
 • ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7
  بلوار شهید فکوری، فکوری 27، بین بلوار شهید کشوری و 19 بهمن 7
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
  بلوار نماز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمیه 85 ندارد.
  neshan logo