عکس ایستگاه اتوبوس فیاض بخش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فیاض بخش (محله سنگلج، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امام خمینی، سی تیر

موقعیت ایستگاه اتوبوس فیاض بخش در محله سنگلج تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فیاض بخش (ایستگاه اتوبوس) در محله سنگلج تهران و خیابان سی تیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سینا، موزه ملی ایران و پاساژ موسویان و همچنین فود استریت 30 تیر، سازمان بهزیستی کشور، موزه صلح تهران، سالن ورزشی شهدای هفتم تیر و کافه خیابون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو حسن آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فیاض بخش

ایستگاه اتوبوس فیاض بخش یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سنگلج خیابان سی تیر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، سی تیر قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فیاض بخش عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام خمينی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی میلاد واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فیاض بخش و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امام خمینی، سی تیر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فیاض بخش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  جمهوری اسلامی، بین مرتضی و گلدوست
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  امام خمینی، بین زندنژاد و مریخ
 • ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر
  سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فیاض بخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فیاض بخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فیاض بخش ندارد.
  neshan logo