info
عکس ایستگاه اتوبوس مسعودیه
category

ایستگاه اتوبوس مسعودیه محله مسعودیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسعودیه

ایستگاه اتوبوس مسعودیه (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و بزرگراه امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سرای ایرانی و همچنین مرکز خرید خورشید، تالار پذیرایی شادیهای زندگی، هییت بین الحرمین طهران، محصولات ارگانیک مسجد الحسین (ع) و فروشگاه رفاه مسعودیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسعودیه تهران

ایستگاه اتوبوس مسعودیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مسعودیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسعودیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسعودیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسعودیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بیست متری قائم، بین بهتاش صفت و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، هنرستان، بین غلامی و شانزده متری دوم
 • ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
  بیست متری قائم
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مدنی
  هنرستان، بین والفجر دوم و بیست متری قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسعودیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسعودیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسعودیه ندارد.
  neshan logo