عکس ایستگاه اتوبوس مسعودیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسعودیه (محله مسعودیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسعودیه در محله مسعودیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسعودیه (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و بزرگراه امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین تالار پذیرایی شادیهای زندگی، نمایندگی سایپا پخش قطعات یدکی سلطانی کد 9638، هییت بین الحرمین طهران، مرکز تجاری ارغوان و فروشگاه رفاه مسعودیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسعودیه

ایستگاه اتوبوس مسعودیه را می‌توانید در شهر تهران، محله مسعودیه بزرگراه امام رضا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسعودیه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسعودیه و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسعودیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بیست متری قائم، بین بهتاش صفت و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، هنرستان، بین غلامی و شانزده متری دوم
 • ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
  بیست متری قائم، بین ابومسلم خراسانی و مدنی
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بوعلی شرقی، بین میرزایی و بیست متری اعظم
 • ایستگاه اتوبوس مدنی
  هنرستان، بین والفجر دوم و بیست متری قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسعودیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسعودیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسعودیه ندارد.
  neshan logo