info
عکس ایستگاه اتوبوس درختی
category

ایستگاه اتوبوس درختی محله صد دستگاه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درختی

ایستگاه اتوبوس درختی (ایستگاه اتوبوس) در محله صد دستگاه تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله صد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوه نور و همچنین رستوران گاردینو، سفره خانه سنتی خشت بهشت، کافه بستنی مامان زری، مطب دکتر پرستنده چهر و آسایشگاه سربازان تالار بهمن نهاجا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پیروزی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درختی تهران

ایستگاه اتوبوس درختی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله صد دستگاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس درختی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو نبرد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ولیعصر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس درختی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درختی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس اول نیروهوایی
  پیروزی، بین برادران افراسیابی و پرستار
 • ایستگاه اتوبوس انتهای اول
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین دوم و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  نبرد شمالی، بین شاه محمدی و میرمحکم
 • ایستگاه اتوبوس نجف پور
  نبرد شمالی، پیروزی، دهقان، بین جمشیدی اقدم و رضایی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درختی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درختی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درختی ندارد.
  neshan logo