info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری محله بهارستان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و بلوار شهید کاوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه اتوبوسرانی شهید جوان، ساندویچ صامید فود، نانوایی دانشکده، کلید سازی و ریموت و دزدگیر دادگر و ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری مشهد

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله بهارستان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید کاوه، بین میدان شهید جوان و میدان شهید کاوه می‌باشد. ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس ارغوان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 16 شهریور ماه 1401

  اتوبوسها دیر میان همیشه مخصوصا خط ۹۰


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه شهید منتظری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر
  بلوار شهید ناصری
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 17
  بلوار شهید کاوه، بهارستان 9، بهارستان، بین بهارستان 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  پل جمهوری اسلامی، بزرگراه شهید کلانتری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید کاوه، بین میدان شهید جوان و میدان شهید کاوه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo