info
عکس ایستگاه اتوبوس قدس
category

ایستگاه اتوبوس قدس محله خواجه عمید، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قدس

ایستگاه اتوبوس قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه عمید اصفهان و خیابان خواجه عمید واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه عمید اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین رستوران دادا، میدان شهدای نیروی دریایی، نانوایی سنگکی، آجیل و خشکبار کیان و تنظیم موتور امینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان، شهر اصفهان، محله خواجه عمید است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خواجه عمید بروید. ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین جی تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول
  پروین اعتصامی، آل خجند، بین شهید مسعود صدر و نظام الملک
 • ایستگاه اتوبوس شهید قربانی
  خواجه عمید، شهید منانی، تالار، بین لاله و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس چشمه
  خواجه عمید، حمزه سید الشهدا، تالار، صفاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قدس ندارد.
  neshan logo