info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری محله چنچنه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری

ایستگاه اتوبوس جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله چنچنه شیراز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله چنچنه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کته و کاسه کباب آناجان، سوپر مارکت آلفا، کلانتری 34 جام جم، شرکت عرفان هنر شیراز و دبستان سازندگان فردا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس جمهوری شیراز است که در محله چنچنه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جمهوری شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی تورج را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  جهاد سازندگی، جهاد سازندگی 5، جمهوری اسلامی26
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار آزادی، بین آزادی 16 و سمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری ندارد.
  neshan logo