info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر محله یوسف آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر

ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان مهرام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فرهنگ و همچنین فروشگاه افق کوروش، باقلوا استانبولی باکلاواچی، های ویژن، آتلیه عکاسی استودیو پنج و پامچال اسپرت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر تهران است که در محله یوسف آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، مهرام، بین چهلم و 42/1 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس پرواز آرام آبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ مدبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار فصل
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین پنجاه و پنجم و پنجاه و سوم
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین دکتر انصاری و جواد سپهری
 • ایستگاه اتوبوس چهارفصل
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین رز و شصتم
 • ایستگاه اتوبوس پله اول
  ولیعصر، بین دل افروز و کوزه گر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، مهرام، بین چهلم و 42/1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo