info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس
category

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس محله شهرک قدس، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قدس اصفهان و بزرگراه امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قدس اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لاستیک سازی بیتا، پایانه اتوبوسرانی عاشق آباد، رکس آلومینیوم Rex Aluminium، نمایندگی ایران خودرو 2034 صاعد و ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک قدس است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام خمینی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو قدس است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه مترو قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محله مارچین
  امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و سینا
 • ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی
  شهدای عاشق آباد، بین 28 و هنرمندنیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس ندارد.
  neshan logo