info
عکس ایستگاه اتوبوس مخبر
category

ایستگاه اتوبوس مخبر محله طیب، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخبر

ایستگاه اتوبوس مخبر (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان خاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهدای گمنام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و پاساژ برلیان و همچنین فروشگاه شهروند، تابلو سازی امین، کارگاه فنی تخصصی (سوپاپ تراشی) قائم، کافه ویتامینه بهشت و خدمات کامپیوتری کمیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخبر تهران

ایستگاه اتوبوس مخبر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله طیب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خاوران، بین یزدانی زاده و تاری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخبر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شهرام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مخبر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ فرید
  بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس نفیس
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  شوش، 17 شهریور، بین اردیبهشت و مختاری
 • ایستگاه اتوبوس نسیم
  شوش، 17 شهریور، عامری
 • ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی
  امام علی، تکیه اکبرآبادی، میدان آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخبر ندارد.
  neshan logo