info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران (محله باغ آذری، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ آذری تهران و خیابان بخارایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خیریه ولیعصر و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین باربری پازوکی، فروشگاه مستر قصاب، مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهید معتمدی، بوستان اسفند و شیشه و آینه الماس تراش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران تهران

در شهر تهران، محله باغ آذری ، ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بخارایی، بین پور جوادی و مرادی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شوش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مهدی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه کارگران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس روغن نباتی
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس دروازه غار
  خیام، بین آهن فروشان و جعفری
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  شوش، تختی، نرسیده به باقری جدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب سعدی جنوبی
  بزرگراه بعثت، عباسی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب تخلیه
  بزرگراه بعثت، عباسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران ندارد.
  neshan logo