info
عکس ایستگاه اتوبوس چمن 18
category

ایستگاه اتوبوس چمن 18 محله 17 شهریور، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چمن 18

ایستگاه اتوبوس چمن 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله 17 شهریور مشهد و بلوار چمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه شبانه روزی‌شهید رجایی، طباخی ناب زمزم، فست فود ناب فود، لوازم یدکی اتومبیل برادران بمانی پور و خیاطی موسوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چمن 18 مشهد

ایستگاه اتوبوس چمن 18 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله هفده شهریور پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار چمن، بین چمن 16 و چمن 18 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چمن 18 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو پروین اعتصامی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی سلامت قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چمن 18 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چمن 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54
  بلوار شهید رستمی
 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 12
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید رستمی
  بلوار شهید رستمی، بین رستمی 69 و 71
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چمن 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چمن 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چمن 18 ندارد.
  neshan logo