info
عکس پارک یاس بابایی
category

پارک یاس بابایی محله قنات کوثر - شهرک امید، تهران

درباره‌ی پارک یاس بابایی

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

پارک یاس بابایی (پارک) در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران و بزرگراه شهید بابایی، بلوار سید علی روته، سیدعلی واقع شده است. این بوستان یکی از پنج بوستان در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار تخصصی گل یاس لند و همچنین بازار گل یاسلند و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک یاس بابایی تهران

برای رفتن به بوستان پارک یاس بابایی تهران باید به در محله قنات کوثر - شهرک امید شهر تهران بروید. آدرس این پارک استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی، بلوار سید علی روته، سیدعلی است. بوستان پارک یاس بابایی تهران از بهترین مکان‌های تفریحی محله قنات کوثر - شهرک امید در شهر تهران است. رستوران عربی کوبابا، جو گریل فود، آچاره، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه مرزداران و رستوران مس توران از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل بوستان نهج البلاغه فاز 1، پردیس سینمایی چارسو و سینما فرهنگ را هم در محدوده بوستان پارک یاس بابایی تهران پیدا کنید.

چطور به بوستان پارک یاس بابایی تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس رسولی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک یاس بابایی تهران است. برای پیدا کردن بهترین مسیر شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان پارک یاس بابایی تهران روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک یاس بابایی تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.
ایستگاه‌های نزدیک به پارک یاس بابایی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مقیمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 26 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک یاس بابایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 26 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارک یاس بابایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک یاس بابایی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی، بلوار سید علی روته، سیدعلی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo