info
عکس ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس پل آزادگان محله پروین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل آزادگان

ایستگاه اتوبوس پل آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله پروین اصفهان و خیابان عطار نیشابوری، پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله پروین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رزلند پروین و همچنین داروخانه شبانه روزی ثامن الأیمه، درمانگاه ثامن الائمه، شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اصفهان (هایپر افروز)، فروشگاه باتری سعیدی و شرکت آریاز تمدن اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل آزادگان اصفهان

ایستگاه اتوبوس پل آزادگان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله پروین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در عطار نیشابوری، پروین اعتصامی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پل آزادگان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس تالار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل آزادگان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معراج
  شهید دکتر آیت، معراج
 • ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین
  شیخ طوسی غربی، بین شهید حسن حلاجی قهی و خادمی
 • ایستگاه اتوبوس پل صابونی
  عطار نیشابوری، بین میدان شهید فهمیده و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس پارک پروین
  شیخ طوسی شرقی، تقاطع فجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل آزادگان ندارد.
  neshan logo