info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین
category

ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین محله جمالزاده، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین

ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین (ایستگاه اتوبوس) در محله جمالزاده تهران و خیابان کارگر جنوبی، آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و مجتمع اداری تجاری جمالزاده و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، شهر پرنده، مدرسان شریف، آموزشگاه عکاسی دارالفنون و تی باکس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین تهران است که در محله جمالزاده قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، آزادی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان حر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس فخررازی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه اکاوه استاد معین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  کارگر جنوبی، بین سرو و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس کلهرنواب
  توحید، یدالله کلهر
 • ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه
  پاستور، بین دانشگاه جنگ و سلیمانیه
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  جمهوری اسلامی، بین دوازدهم فروردین و فخر رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین ندارد.
  neshan logo