info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه محله هوابرد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه

ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه (ایستگاه اتوبوس) در محله هوابرد شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله هوابرد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ریحانه و همچنین امداد خودرو شیراز پیشرو، نمایندگی 2606 کرمان موتور حسینی، موسسه آموزش عالی و غیر انتفاعی فاطمیه (س) شیراز، دیوان عدالت اداری و برق خورشیدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله هوابرد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار استقلال، بین شهدای هوابرد و بلوار بهشتی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه بنفشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه استقلال
  شوریده شیرازی، شوریده7، بلوار استقلال
 • ایستگاه اتوبوس کشاورزی
  انقلاب اسلامی، بین انقلاب اسلامی 47 و 49
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه اصلاح نژاد
  اصلاح نژاد، انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  قصردشت، بین قصردشت 25 و 27
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه بنفشه ندارد.
  neshan logo