info
عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب)
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) محله عیدگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب)

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) (ایستگاه اتوبوس) در محله عیدگاه مشهد و بلوار شهید حاج حسنی کارگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام هادی و مجتمع تجاری آرمان و همچنین خانه تاریخی توکلی، هتل فدک الزهرا (س)، مجتمع تجاری اقامتی ضامن، مجتمع آموزشی فرهنگی امامت و حسینیه مرحوم حاج قاسم قمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله عیدگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین حاج حسنی 1 و 3 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کاظم نژاد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر (نواب) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین
  بلوار امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 5 و میدان امر معروف
 • ایستگاه اتوبوس پایانه عدالت
  بلوار مصلی، میدان عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین حاج حسنی 1 و 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo