عکس ایستگاه اتوبوس معصومیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس معصومیه (محله تختی - خانی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس معصومیه در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس معصومیه (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل ترن، مسجد حضرت ابوالفضل سهرابی، کوی کارمندان ، مدرسه ابتدایی دانش وحید و سوپر مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معصومیه

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس معصومیه است که در محله تختی - خانی آباد خیابان شوش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم واقع شده است. ایستگاه اتوبوس معصومیه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شوش قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس معصومیه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معصومیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چیت سازی
  بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی
  مولوی، بین قاسمی و حقیقی
 • ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی
  شوش، بین رجعتی و بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معصومیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معصومیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معصومیه ندارد.
  neshan logo