info
عکس ایستگاه اتوبوس معصومیه
category

ایستگاه اتوبوس معصومیه محله تختی - خانی آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معصومیه

ایستگاه اتوبوس معصومیه (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل ترن، کوی کارمندان ، دبیرستان دخترانه معصومیه اسلامی، کافی نت شایان و نان لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معصومیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس معصومیه تهران است که در محله تختی - خانی آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین فخرایی و رسولی دوم واقع شده است. ایستگاه اتوبوس معصومیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شوش قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس معصومیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معصومیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چیت سازی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی
  مولوی، بین قاسمی و حقیقی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  وحدت اسلامی، بین سهرابی و گشایش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معصومیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معصومیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معصومیه ندارد.
  neshan logo