info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
category

ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی

ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان شیخ بهائی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم و برج صبا و همچنین خشک شویی آنا، مدرسه شیخ بهایی دبیرستان دوره اول، هتل شیان، آموزشگاه موسیقی پارس و نان فانتزی هورسان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی تهران است که در محله ونک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شیخ بهائی، بین لادن و صائب تبریزی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تک تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ بهایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  شیخ بهائی، شیخ بهائی شمالی، بین اقاقیا و اوستا
 • ایستگاه اتوبوس خدامی
  بزرگراه کردستان، پل خدامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی
  میدان شیخ بهایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی ندارد.
  neshan logo