info
عکس ایستگاه اتوبوس پناهی
category

ایستگاه اتوبوس پناهی محله تیران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پناهی

ایستگاه اتوبوس پناهی (ایستگاه اتوبوس) در محله تیران اصفهان و خیابان شهید فروغی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تیران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اصفهان و همچنین خرید کتاب تندیس سپاهان، مرکز مشاوره تماشا، مدرسه صفاکار، مسجد پناهی و فرهنگسرای بانوان فروغی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پناهی اصفهان

ایستگاه اتوبوس پناهی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله تیران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید فروغی، بین شهید علاقمندان و ابوریحان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پناهی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید باهنر قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی دوستی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پناهی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پناهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دردشت
  مدرس، بین دردشت و ضیاء
 • ایستگاه اتوبوس جامی
  پنج رمضان، بین رستگار و خرم
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر
  شهید باهنر، بلوار کاوه
 • ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان
  شهید باهنر، بلوار کاوه
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  شهید فروغی، تقاطع مسجد الجمال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پناهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پناهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پناهی ندارد.
  neshan logo