info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر محله ولیعصر، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین جایگاه سوخت فرزانه، کنگره 60، باشگاه پاک، سپرسازی سید و ایستگاه تاکسی انزلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر رشت

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر رشت در شهر رشت، محله ولیعصر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انصاری، بین میدان ولیعصر و امام رضا قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پردیسان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر رشت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  بلوار نماز، بلوار شهید انصاری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بین ولیعصر 1 و سید عباس حسینی
 • ایستگاه اتوبوس هلاا احمر
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 1 و هلال احمر
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  بلوار ولیعصر، ولیعصر دوم
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ولیعصر، بین میدان ولیعصر و ولیعصر 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط لیورپولی!!! (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر ندارد.
  neshan logo