عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین نادری و محتشمی پور

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس، موزه خیمه شب بازی و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین هتل بین المللی اسپیناس، بیمارستان شهید مصطفی خمینی، رستوران شاندرمن، امداد خودرو کیا و پایگاه بیمارستان ساسان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کشاورز - پارک لاله بلوار کشاورز قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کشاورز، بین نادری و محتشمی پور قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تئاتر شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی کمان سرویس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین نادری و محتشمی پور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان ساسان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی
  ولیعصر، بین سرمد و انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی
  دکتر فاطمی، بین رامندی و خیری هولیقی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
  انقلاب اسلامی، کیانپور
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف
  ولیعصر، بین نکویی و انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان ندارد.
  neshan logo