عکس ایستگاه اتوبوس داروخانه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس داروخانه (محله تختی - خانی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس داروخانه در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس داروخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل ترن، مسجد حضرت ابوالفضل سهرابی، کوی کارمندان ، مدرسه ابتدایی دانش وحید و سوپر مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داروخانه

در شهر تهران، محله تختی - خانی آباد خیابان شوش، ایستگاه اتوبوس داروخانه قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس داروخانه عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ترمينال جنوب است. تاکسی تلفنی خلج هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس داروخانه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چیت سازی
  بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی
  مولوی، بین قاسمی و حقیقی
 • ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی
  شوش، بین رجعتی و بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داروخانه ندارد.
  neshan logo